Konkurs IAESTE za stručnu praksu, usavršavanje i školovanje u inostranstvu u toku 2015. godine.

Otvoren je konkurs IAESTE za stručnu praksu, usavršavanje i školovanje u inostranstvu u toku 2015. godine. Rok za prijavu je 19. decembar 2014.

Poštovani,

Prosleđujemo Vam informaciju da je raspisan IAESTE konkurs za stručnu praksu, usavršavanje i školovanje u inostranstvu u toku 2015. godine.

Konkurs je predviđen za slanje studenata tehničkih fakulteta kao i fakulteta prirodnih nauka na stručnu praksu u inostranstvu tokom letnjih meseci 2015. godine, a u trajanju od najmanje šest nedelja. Konkursom su obuhvaćeni studenti svih Univerziteta u Srbiji čije se školovanje finansira iz budžeta Republike Srbije.

Konkurs je otvoren do 19.12.2014. godine.

Više informacija o programu i načinu prijavljivanja možete pronaći na

sledećem linku: www.iaeste.ac.rs

Srdačan pozdrav,

Fondacija Tempus - Erazmus+ kancelarija za Srbiju

Copyright © 2014 Fondacija Tempus - Erazmus+ kancelarija za Srbiju, All rights reserved.